Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Dzień Seniora i Weterana

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie pt. "Dzień Seniora i Piknik na Kocyku", które odbędzie się 19 czerwca na stadionie w Łabędniku.
 
W programie:
- pokazy pierwszej pomocy;
- badanie słuchu, poziomu cukru oraz ciśnienia tętniczego krwi;
- dmuchańce, animacje i atrakcje dla dzieci;
- grill i stoiska KGW;
- występy lokalnych artystów;
 
GWIAZDY WIECZORU:
Zespół Romanca - Żywiołowe rytmy i sentymentalne pieśni cygańskie ukazujące styl Romów bałkańskich, węgierskich, hiszpańskich i rosyjskich. Dynamiczne, radosne tańce w wykonaniu młodych i utalentowanych tancerek oraz tancerzy romskich! Najsłynniejsze węgierskie czardasze zagra dla Państwa znakomity skrzypek, wyróżniony przez jury oraz publiczność w programie „Mam Talent!”. Ich wspólny koncert to pełna energii mieszanka kilku gatunków muzyki w nowoczesnych aranżacjach.
Bartosz Abramski - wraz ze swoim zespołem cyklicznie występuje na największych festiwalach muzyki tanecznej w Polsce m.in. Festiwalu Muzyki Tanecznej Ostróda, Pożegnanie lata w Iławie i wielu innych. Artysta zagrał setki koncertów na terenie całego kraju. Jeden z jego utworów pt. Czerwone słodkie wino znalazł się na składance "Super Hity" legendarnego i największego festiwalu muzyki tanecznej w Polsce - Ostróda 2018 z takimi artystami jak Akcent, Boys, Jorrgus czy Milano. Bartosz Abramski był uczestnikiem muzycznego show Must be the music emitowanego w telewizji Polsat. Występował w programie Rozmowy w toku emitowanym w TVN o tematyce artystów Disco Polo. Wielokrotnie gościł w Programie Disco Polo Life i Disco Studio w telewizji Polo TV. Artysta gościł również w studio Polsatu w programie Muzyczna wizytówka na kanale Disco Polo Music. Na rynku muzycznym od ponad 10 lat w tym czasie zrealizował dwie autorskie płyty pt. „Tam nasze są sny” i „Tylko dla mnie zatańczysz”. Artysta nagrał 10 teledysków, które cieszą się dużym uznaniem w telewizjach muzycznych i oglądalnością na kanale youtube.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin