Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Koncert świąteczny

W dniu 18 grudnia 2022 r. na sali widowiskowej Domu Kultury w Bezledach odbył się Gminny Koncert Świąteczny. 
Na świąteczny program składający się kolęd i pastorałek, przed scenę zaprosił dziś Cezary Makiewicz z zespołem. Zespół wykonał te znane, lubiane i zupełnie nowe autorskie pochodzące z płyty „Kiedy dzieckiem jest Bóg” wydanej w 2019 roku.
Koncert w całości został zrealizowany przez TVK Bart-Sat.
Serdecznie dziękujemy druhom z OSP KSRG w Bezledach za wsparcie wydarzenia, poprzez dostarczenie choinek, które posłużyły za wystrój naszej sceny.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

17Galeria zdjęć: Koncert świąteczny

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin