Powitanie Wakacji

• 06-07-2021
Z uśmiechem i radością mieszkańcy Gminy Bartoszyce witali wakacje na placu Domu Kultury w Bezledach. Pozytywna atmosfera przegoniła nawet czarne chmury, które próbowały przeszkodzić w zabawie. Centrum Kultury Gminy Bartoszyce przygotowało wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, odbyły się m.in. konkursy i zabawy z nagrodami, dmuchane zjeżdżalnie, sklep z upominkami i zabawkami. Na dorosłych czekała zabawa taneczna z zespołem Retro-Mix. Smaczny poczęstunek zapewniły KGW z Bezled oraz KGW z Kromarek – stoiska gastronomiczne były obstawione do późnych godzin nocnych a to za sprawą przepysznych potraw domowego wyrobu. Nad bezpieczeństwem uczestników wydarzenia czuwała Ochotnicza Straż Pożarna z Bezled – jak zawsze Panowie przygotowani, zwarci i gotowi do działania. W imieniu Wójta Gminy Bartoszyce z życzeniami i dobrym słowem na powitanie wakacji przyjechał zastępca – Pani Jadwiga Bogdaniuk.

DZIĘKUJEMY wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc przy zorganizowaniu wydarzenia, z wielkim sercem wspólnie zrobiliśmy wspaniałą imprezę, a w szczególności sponsorom: Gospodarstwo Rolne w Kromarkach, Piekarnia w Bezledach oraz Tartak Bezledy. Dziękujemy również mieszkańcom, że mimo niepewnej pogody byli z nami na POWITANIU WAKACJI.