Aktualności
„Biegamy dla Niepodległej”
- 11-01-2019
„Biegamy dla Niepodległej” pod takim hasłem po raz drugi w lasku miejskim w Bartoszycach odbyły się Indywidualne Gminne Biegi Przełajowe w kategorii szkół podstawowych i ostatnich klas gimnazjalnych. Udział wzięło 134 zawodników, którzy rywalizowali między sobą o najlepsze miejsca nagradzane medalami.
Głównym celem zawodów było uczczenie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, wdrażanie młodych sportowców do uprawiania dyscyplin lekkoatletycznych, czynnego wypoczynku na łonie natury, zachęcanie ich do rywalizacji indywidualnej oraz krzewienie zasady fair-play w sporcie i w życiu codziennym.
Podobnie jak w edycji jesiennej, w sportowej rywalizacji wzięły też udział dzieci z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Rodnowie.
Wyniki:
Szkoły podstawowe
dziewczęta | chłopcy | ||
Klasy IV | |||
I m. – Kupis Dominika – SP Krawczyki
II m. – Sokołowska Nikola – SP Wojciechy III m. – Kucharska Magdalena – SP Żydowo
|
Im. – Reluga Michał – ZSz-P Bezledy II m. – Nikraszewicz Adrian – SP Rodnowo III m. – Fredo Jakub – SP Sokolica | ||
Klasy V | |||
I m.- Kwilińska Anna – SP Wojciechy II m. – Gronczewska Paulina – SP Wojciechy III m. – Szarejko Dominika – SP Rodnowo | I m. – Sokołowski Sebastian – SP Wojciechy II m. – Marks Jakub – ZSz-P Bezledy III m. – Kupisz Paweł – SP Krawczyki | ||
Klasy VI | |||
I m. – Kanarek Aleksandra – SP Sokolica II m. – Klimek Emilia – SP Żydowo III m. –Jasiukiewicz Gabriela – SP Żydowo | I m. – Śliwkowicz Mateusz – SP Wojciechy
II m. – Majcher Dominik – SP Sokolica IIIm. – Szarek Krzysztof – SP Wojciechy
|
||
Klasy VII | |||
I m. – Apalewicz Nikola – SP Wojciechy II m.- Warda Aleksandra – SP Żydowo III m. –Żylińska Wiktoria – ZSz-P Bezledy | I m. – Prajs Marcin – SP Sokolica
II m. – Pawelczyk Olaf – ZSz-P Bezledy
IIIm. – Kozłowski Szymon – SP Żydowo
|
||
Klasy VIII | |||
I m. – Kozłowska Oliwia – SP Żydowo II m.- Suprynowicz Julia – SP Krawczyki III m. –Jasiecka Jolanta – SP Wojciechy | I m. – Wiżynis Janusz – SP Wojciechy
II m. – Mazurowski Olaf – SP Sokolica
IIIm. – Kucharski Emil – SP Żydowo
|
||
Klasy gimnazjalne | |||
Klasy III | |||
I m. – Kupis Barbara – Sokolica (Kinkajmy) II m. – Zając Aleksandra – Sokolica (Kinkajmy) III m. – Łazarska Roksana – ZSz-P Bezledy | I m. – Mazurowski Karol – Sokolica (Kinkajmy) II m. – Chilimończyk Michał – Sokolica (Kinkajmy)
III m. – Makarewicz Dominik – ZSz-P Bezledy
|