Setne urodziny Pani Heleny Maciorowskiej.

• 20-10-2022
20 października 2022 r., swoje setne urodziny obchodzi mieszkanka wsi Wardomy, Pani Helena Maciorowska. Dzisiejsza jubilatka w latach 50- tych dbała o edukację najmłodszych mieszkańców naszej gminy pracując jako nauczycielka w szkołach podstawowych w Glejdach, Sokolicy i Witkach. Doczekała się czworga dzieci, siedmiorga wnucząt i pięciorga prawnucząt. Dzisiaj, w dniu swoich jakże wyjątkowych urodzin Pani Helena otrzymała najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności, a z rąk Wójta Gminy Bartoszyce kwiaty, obraz z pleneru malarskiego, pamiątkowy grawerton i list gratulacyjny od Prezesa rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Jeszcze raz gratulujemy osiągnięcia tak pięknego wieku i życzymy kolejnych lat w zdrowiu i pogodzie ducha!

4Galeria zdjęć: Helena Maciorowska