21 – 22 STYCZNIA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Mróz za oknem, a uczniowie naszej szkoły, dostojnych i zacnych gości witali hasłem:

„W ten zimowy czas, gorąco witamy Was!”

Szybko wypełniła się nasza szkolna sala, a uczennica klasy VI Aleksandra Subotowicz powitała wszystkich, zapowiadając występy artystyczne uczniów klas 0-VI. Dzieci w formie wierszy, życzeń, piosenek i tańców wyrazili swoją miłość, wdzięczność za trud, opiekę i cierpliwość. Z wielkim przejęciem i zaangażowaniem dzieci, te młodsze i te starsze, przed swoją babcią i dziadkiem zamieniały się w prawdziwych artystów, aktorów, piosenkarzy czy tancerzy. Dumni i radośni, często z łezką w oku, goście podziwiali występujące dzieci. Uroczyste spotkanie przy herbatce i słodkim poczęstunku zakończyło się wręczeniem własnoręcznie przygotowanych laurek, serduszek i kwiatów. Dopiero teraz uściskom i całusom nie było końca. To były wyjątkowe chwile spędzone wspólnie - babcia, dziadek, wnuczka czy wnuk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Mamy nadzieję, że chwile, które pozwoliły podziwiać uśmiechnięte wnuczęta uprzyjemniły czas i pokazały jak ważną rolę odgrywają dziadkowie w życiu małego dziecka. Jesteśmy przekonani, że miłość bijąca z serduszka przepełnia i ogrzewa wszystkie serca w ten mroźny czas.

Autor tekstu:p.Elżbieta Kowalska