Kochamy Was za wszystko i na zawsze!!!

Takim hasłem w naszej szkole w dniu 23 stycznia 2015 roku dzieci witały swoje babcie oraz dziadków.

Gościom przypinano serduszka z napisem „Kocham Cię”. Tradycyjnie uroczystość rozpoczęto jasełkami prezentowanymi przez uczniów starszych klas. Najmłodsze dzieci z klas 0-III życzenia składały w formie piosenek, recytowanych wierszy oraz tańców. Po artystycznej części uroczystości przyszedł czas na wręczenie okolicznościowych laurek i niespodzianek. Tymi skromnymi gestami dzieci wyraziły swoja wielką wdzięczność i miłość. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze a zachwyceni i dumni goście nie szczędzili wnukom uścisków, pocałunków i choć małej chwilki na kolanach.

Dziękujemy licznie przybyłym gościom, którzy zaszczycili nas swoja obecnością i wielkimi brawami podziękowali za przedstawiony program.

Autor tekstu:p.Elżbieta Kowalska