Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Karta Rowerowa 2015

25 kwietnia br. w Zespole Szkół Nr 1 w Bartoszycach odbył się Warmińsko-Mazurski Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym-2015. Do turnieju przystapiliśmy i my. Naszą Szkołę reprezentowali piątoklasiści: Ola Subotowicz, Weronika Mieszkowska, Damian Tomaszewski i Krzysiek Owczarek. Zawodnicy misieli zmierzyć się z trójetapowym konkursem, w którego skład wchodziło:
1. test teoretyczny składający się z 25 pytań,
2. praktyczna umiejetność udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych,
3. jazda rowerem po wyznaczonym torze przeszkód po parkiecie w sali gimnastycznej.

Powyższe eliminacje organizuje i nadzoruje Powiatowa Komenda Policji.

Po 4 godzinach wzmagań 16 drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu bartoszyckiego ogłoszono oczekiwane wyniki.

Nasza Wspaniała czwórka zajęła wysokie 5 miejsce!

Należy dodać, że Weronika pokonała tor przeszkód rowerem z najlepszym wynikiem spośród uczestników szkól podstawowych!

Gratulujemy im bardzo dobrego wyniku!

Na fotografiach uwieczniono etapy konkursu, tory przeszkód oraz emocje naszych uczniów, które im "towarzyszyły".

Autor foto i tekstu:p.Zbigniew Mielnik