Nagrodzeni w Gminnym Konkursie Literackim
W GALINACH

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy na wielu polach. Tym razem zdobyliśmy wysokie miejsca w Gminnym Konkursie Literackim pod tytułem: „Na leśnej polanie … - opowiadanie z dialogiem”.

Aleksandra Subotowicz – uczennica szóstej klasy - zajęła II miejsce w owym konkursie. Jej pracę literacką doceniono za walory przyrodnicze oraz jednocześnie zdobyła III miejsce w ocenie walorów polonistycznych pracy. Natomiast Weronika Mieszkowska i Kacper Subotowicz – pozostali uczestnicy - zostali nagrodzeni za udział.

Uroczystość przyznania nagród odbyła się w Galinach – w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich – siedzibie organizatora konkursu. Wzięli w niej udział przedstawiciele Gminy Bartoszyce oraz Nadleśnictwa Bartoszyce, pod którego patronatem odbył się konkurs.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor publikacji: p. Joanna Borys