Mikołajki w Szkole Podstawowej w Krawczykach

Tegoroczne Mikołajki były szczególnym dniem dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach. Z okazji tego święta dnia 04 grudnia 2015 roku wizytę w szkole złożyli Pan Jan Korzeniewski oraz Pan Tomasz Wiszniewski, którzy w imieniu Rotary Club Bartoszyce podarowali uczniom świąteczne paczki. Podczas uroczystego apelu goście zaprezentowali historię Rotary Club Bartoszyce.

Po krótkim wystąpieniu na ręce Prezydenta RC Bartoszyce Pana Jana Korzeniewskiego zostało złożone podziękowanie za przekazane upominki. Następnie Pan Jan Korzeniewski oraz Pan Tomasz Wiszniewski udali się do klas by wręczyć dzieciom świąteczne prezenty. Dyrekcja, pracownicy oraz uczniowie składają serdeczne podziękowanie za wsparcie i okazane serce wszystkim członkom Rotary Club Bartoszyce.

Autor publikacji: p.Jolanta Topczyłko