Szkoła Podstawowa
im. Janusza Korczaka w Krawczykach


Osiągnięcia Szkoły Podstawowej na przestrzeni lat 2016-2012 /prezentacja/



Osiągnięcia naszych uczniów w I semestrze roku szkolnego 2016/2017


Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - uczeń klasy VI-Kacper Subotowicz







Na początku grudnia 2016 roku 10 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie - "Orzeł Matematyczny", organizowanym przez KONKURSY DELTA.


_________________________________________________________




Konkursy powiatowe:

II miejsce - Powiatowy Konkurs Literacki

II miejsce - Powiatowy Konkurs Tenisa Stołowego

II miejsce - Powiatowy Konkurs Plastyczny

Wyróżnienia: E. Burnat, M. Kuberski, A. Bąbrowska, K. Zajączkowski, J. Subotowicz, W. Pryka

Zakwalifikowani do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegamy pożarom": K. Zajączkowski, M. Wołyńska, J. Gryszun, A. Dąbrowska, J. Subotowicz, D. Kupis, M. Buczak

Laureat Międzynarodowej Olimpiady z Języka Angielskiego "Archimedes Plus" - uczennica klasy V - Amelia Jaskólska

Udział 10 uczniów w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Orzeł Matematyczny".

Udział 7 uczniów w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur".

Udział Kacpra Subotowicza w Warmińsko-Mazurkich Zawodach Matematycznych organizowanych przez Katedrę Matematyki UWM




Prymusi Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka
w Krawczykach w roku szkolnym 2015/2016


Klasa „0” Milenka Wołyńska

Sześciolatka. Jej pasją jest taniec i śpiew. Uczęszcza na lekcje baletu. Uwielbia się bawić z młodszą siostrą. Wolny czas kocha spędzać z rodzicami.


Klasa 1 Julia Subotowicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Zapobiegajmy pożarom”

I miejsce- etap gminny

I miejsce Szkolnym Konkursie Plastycznym pt: "W świecie bajek"

Udział w Gminnym Turnieju Sportowym.

Udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt: "Bezpiecznie na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje"

Udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Przyroda w kolorach"

II miejsce w Szkolnym Konkursie Recytatorskim.

I miejsce- etap powiatowy


Klasa 2 Szymon Nizio

III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim.

Udział w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej w Bezledach

Udział w Gminnym Konkursie Matematycznym w Sokolicy.

Udział e Gminnym Turnieju Sportowym.


Klasa 3 Korneliusz Patyra

od 2 lat uczęszcza do BDK na hip-hop.

Kocha zwierzęta, a szczególnie swojego psa Ramzesa. Lubi jeździć na rowerze i wrotkach.


Klasa 4 Nikola Jaroszewicz


Klasa 5 Kacper Subotowicz

III miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.

II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym pt: „Mistrz Matematyki”- drużynowo.


Klasa 6 Aleksandra Subotowicz

II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym pt: „Mistrz Matematyki”- drużynowo.

II miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa w Ruch Drogowym - drużynowo

Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych:

Marek Kiszkis - klasa „0”- I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym pn. „Segregacja odpadów widziana okiem przedszkolaka”

Dominika Kupis-klasa I-III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym„ Zapobiegajmy pożarom”

Adrianna Jaskólska- klasa II- II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym pt:"Od szmaciaka do pluszaka”

Maja Buczak- klasa II- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Zapobiegajmy pożarom”

I miejsce- etap gminny

I miejsce- etap powiatowy

Maciej Bykowski-klasa III- udział w Gminnym Konkursie Matematycznym w Sokolicy

Oliwia Jaroszewicz- klasa IV- I miejsce w jesiennych i wiosennych Indywidualnych Gminnych Biegach Przełajowych w Bartoszycach

Amelia Jaskólska i Alicja Pażuś- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ekologicznym „ Od szmaciaka do pluszaka”

Weronika Mieszkowska, Krzysztof Owczarek- klasa VI, II miejsc e w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa w Ruch Drogowym - drużynowo

Marta Hryniewicz - II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym pt: „Mistrz Matematyki”- drużynowo.





Prymusi Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka
w Krawczykach w roku szkolnym 2014/2015

Klasa „0” Julia Subotowicz

Klasa I Szymon Nizio

Klasa II Korneliusz Patyra

Klasa III Nikola Jaroszewicz

Klasa IV Kacper Subotowicz

Klasa V Aleksandra Subotowicz

Klasa VI Julia Powierża

Osiągnięcia uczniów w konkursach i zawodach sportowych:

Klasa I- wych. p. Ewa Emilianów

Szymon Nizio- III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Rodnowie, III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Zwierzęta duże i małe”

Paweł Kupisz- I miejsce,

Szymon Nizio- II miejsce,

Kacper Kosiński, Kacper Romejko, Bartosz Kozłowski- III miejsce w Konkursie Plastycznym SKO, zorganizowanym przez PKO SA Bartoszyce

Bartosz Kozłowski, Martyna Kiszkis- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Polska Moja Ojczyzna”- org. MDK Bartoszyce

Wiktoria Pryka- I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"

Martyna Kiszkis II miejsce Gminnym Konkursie Plastycznym "Zapobiegajmy pożarom"

Bartosz Kozłowski- III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom"

Klasa II-wych. p. Danuta Jeleńska

Maciej Bykowski- wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Zwierzęta duże i małe"

Klasa lll- wych p. Alicja Andrzejczyk

Laura Szkoła- wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „ Jan Paweł II- Świętymi Bądźcie ’’ w ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej, Bartoszyce 2015r.

IV miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Zapobiegajmy pożarom"

Oliwia Jaroszewicz- I miejsce w XIII Biegach Niepodległościowych w Bartoszycach

II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Zwierzęta duże i małe"

I miejsce w X bartoszyckim „ Biegu z gwiazdą ‘’ Mariuszem Pudzianowskim

Nikola Jaroszewicz- Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus (dyplom uczestnictwa)

II miejsce w XIII Biegach Niepodległości w Bartoszycach

II miejsce w X bartoszyckim „ Biegu z gwiazdą ‘’ Mariuszem Pudzianowskim

Amelia Jaskólska- III miejsce w VII Gminnym Konkursie głośnego czytania – „ Czytamy bez Mamy" w Rodnowie - Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus (dyplom uczestnictwa)

Gabriel Kołowrocki- III miejsce w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej w Bezledach, I miejsce w konkursie „ Oszczędzam w SKO- słowa, słówka"

Adam Monkiewicz- Olimpiada Wiedzy Oxford (dyplom uczestnictwa)

Klasa IV wych. p. Mielnik Zbigniew

Patryk Cegiełka- III miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Bartoszycach

Michał Zajączkowski- V miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom"

Kacper Subotowicz-III miejsce w XVII edycji Ogólnopolsiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczeństwo i rozwaga-tego od Ciebie każdy wymaga"

-Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr"- II miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych

Projekt Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego „Lepsza Szkoła”- I miejsce w klasie IV SP Krawczyki

Konkurs „Oszczędzam w SKO- słowa, słówka- II miejsce

Natalia Kaźmieruk- I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym „ Zwierzęta duże i małe"

Klasa V- wych. p. Mariola Maciejewska

Barbara Kupis- II miejsce w jesiennych i wiosennych Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Bartoszycach

Aleksandra Subotowicz- I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Różnorodność biologiczna i jej zagrożenia”( prezentacja multimedialna), Krawczyki 2015r. Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”- I miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”- II miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Projekt Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego „Lepsza Szkoła”- I miejsce w klasie V SP Krawczyki

Weronika Mieszkowska- II miejsce w Konkursie Pieśni Religijnej „ Śpiew Otwiera Niebo” w Krekolach, I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Polska Moja Ojczyzna” zorganizowanym przez MDK Bartoszyce, I miejsce w zawodach Tour de France, na trasie Wojciechy- Bezledy

Marta Hryniewicz- II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Potyczki z Królową Nauk”, II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „Złote Pióro”, I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym w kategorii „komiks”, Krawczyki 2015r., Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”- I miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bobr”- IV miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Projekt Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego „ Lepsza Szkoła”- II miejsce w klasie V SP Krawczyki

Oliwia Kiszkis- I miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym w kategorii „komiks”, Krawczyki 2015r.

Kornelia Jagiełło- II miejsce w konkursie „Oszczędzam w SKO słowa- słówka”

Krzysztof Owczarek- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”- III miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Międzynarodowy Konkurs Informatyczny ,,Bóbr"- IV miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Otwarty Konkurs Innowacyjności- V miejsce, Projekt Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego ,,Lepsza Szkoła"- I miejsce w klasie V SP Krawczyki

Damian Tomaszewski- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Pangea"- VI miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"- X miejsce w internetowych eliminacjach szkolnych, Otwarty Konkurs Innowacyjności- V miejsce, Projekt Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego ,,Lepsza Szkoła"- III miejsce w klasie V SP Krawczyki

Klasa VI- wych. p. Mariola Maciejewska

Julia Powierża- III miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych w Bartoszycach

Paulina Kaczorowska- III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ,,Zwierzęta duże i małe"

Uczniowie naszej szkoły wzięli także udział w:
-Akcji "Nakręć się na rower" (wrzesień 2014r.)

Zwycięzcy:

dziewczęta (rocznik 2008- 2011)

II miejsce Kaja Dąbrowska

III miejsce Maja Masiulaniec

chłopcy (rocznik 2005- 2007)

II miejsce Tomasz Suprynowicz

dziewczęta (rocznik 2005- 2007)

II miejsce Martyna Kiszkis

dziewczęta (rocznik 2004- 2002)

II miejsce Paulina Kaczorowska

- Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Sokolicy ( jako szkoła zajęliśmy II miejsce), ucz. przygotował p. Oleh Krukenytskyy

- Udział w Kuratoryjnym Kokursie Matematycznym: Kacper Subotowicz, Aleksandra Subotowicz, Marta Hryniewicz, Krzysztof Owczarek, Damian Tomaszewski, ucz. przygotował p. Zbigniew Mielnik

- Julia Powierża- udział w Gminnym Konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej w Bezledach, ucz. przygotowała p. Danuta Zdunek

- Gminny Konkurs Ekologiczny w Krawczykach ( jako szkoła zajęliśmy I miejsce), ucz. przygotowała p. M. Maciejewska

- Gminny Konkurs Matematyczny ,, Potyczki z Królową Nauk", jako szkoła zajęliśmy IV miejsce, ucz. przygotował p. Zbigniew Mielnik

- III miejsce w Gminnym Konkursie Literackim ,,Skarga starego drzewa" Praca Marty Hryniewicz zajęła IV miejsce , Aleksandry Subotowicz V miejsce, Julii Powierża VII miejsce, ucz. przygotowała p. Małgorzata Chrapowicka

- Aleksandra Subotowicz- udział w Powiatowym Konkursie Ortograficznym w Zespole Szkół nr 1 w Bartoszycach, ucz. przygotowała p. Małgorzata Chrapowicka

- Udział w Gminnym Konkursie pod Hasłem ,,Pamięć i Tożsamość"- Oliwia Kiszkis, Marta Hryniewicz, Aleksandra Subotowicz, Krzysztof Owczarek, Piotr Mieszkowski, ucz. pracowali pod kierunkim p. Małgorzaty Chrapowickiej

- Aleksandra Subotowicz, Weronika Mieszkowska, Krzysztof Owcarek, Damian Tomaszewski- V miejsce w Powiatowym Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym ,,Karta Rowerowa 2015", ucz. przygotował p. Zbigniew Mielnik

- Korneliusz Patyra i Amelia Jaskólska- udział w Gminnym Konkursie Matematycznym w Sokolicy- ucz. przygotowały p. Danuta Jeleńska i p. Alicja Andrzejczyk

- Amelia Jaskólska- udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym w SP nr 3 w Bartoszycach ,, Myślenie w cenie - 2015"- ucz. przygotowała p. Alicja Andrzjczyk

- Udział klas I-III w Konkurie SKO zorganizowanym przez PKO Bartoszyce

- Nikola i Oliwia Jaroszewicz- udział w kole Tańca Nowoczesnego w MDK Bartoszyce

- Kacper Kupis kl. I, Kacper Romejko kl. I, Szymon Nizio kl. I, Wojciech Kupis kl. II, Emilia Mihal, kl. III, Adam Monkiewicz, kl. III, Tomasz Suprynowicz, kl.III, Patryk Cegiełka, kl. IV, Michał Zajączkowski, kl.IV, Barbara Kupis, kl.V, Wiktoria Kupis, kl. VI- udział w bartoszyckim ,,Biegu z gwiazdą"-Mariuszem Pudzianowskim.