Nasz cel – Warmiolandia

Dnia 31 maja 2016r. dzieci z klas 0-3 wybrały się na wycieczkę do Centrum Zabaw „Warmiolandia” w Olsztynie. Tu przywitali nas animatorzy, którzy zaprosili do bezpiecznej i wspólnej zabawy. Do dyspozycji było mnóstwo atrakcji: wielka konstrukcja z niezliczonymi labiryntami, trampoliny, wyścigi autkami akumulatorowymi i wiele maszyn, które podawały żetony i bilety z punktami by na koniec można było otrzymać pamiątkowy prezent. Zmęczone, ale szczęśliwe dzieci mogły odpocząć przy wspólnych frytkach, które smakowały jak nigdy dotąd, a lody i napoje chłodziły wszystkich w tym gorącym, pełnym wrażeń dniu.

Bardzo interesujące było spotkanie z „panią profesor”, która zaciekawiała przeprowadzając różne doświadczenia z cieczą. Dzieci czekały na wielki wybuch lecz widok „wulkanicznej lawy” spełnił ich oczekiwania. Czas pobytu minął szybko a dzieci nie chciały opuszczać tego pełnego atrakcji miejsca. „Przyjadę tu z rodzicami”- powiedziała Kaja uczennica klasy 1 kiedy już wracała do domu . To był miły , niezapomniany dla wszystkich dzień. Podczas wycieczki opiekę nad dziećmi sprawowali wychowawcy oraz rodzice 5-latków. Serdecznie dziękujemy.

Autor tekstu:p.Elżbieta Kowalska