Warsztaty bożonarodzeniowe

9 grudnia 2016r. w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krawczykach odbyły się warsztaty z udziałem uczniów klasy III i ich rodziców, które miały na celu wykonanie pięknych ozdób świątecznych: bombek i choinek. Z zaproszenia skorzystała ponownie siostra jednej z uczennic naszej szkoły Magda Pażuś. Pokazała dzieciom jak powstaje choinka podświetlana, w której wykorzystała szyszki, oraz mnóstwo kolorowych elementów.

Radości i pozytywnych emocji było co niemiara. Po 3- godzinnych zmaganiach powstały piękne prace, które będzie można podziwiać na korytarzu szkolnym.

Dyrekcja, wychowawca, oraz uczniowie klasy III dziękują rodzicom za pomoc i kreatywność podczas zajęć. Następne warsztaty już w marcu!!!

Autor tekstu-wychowawczyni klasy III - p. Alicja Andrzejczyk