Tegoroczni uczniowie klasy "0" z wychowawczynią Panią Elżbietą Kowalską

W obecnym roku szkolnym dzieci z oddziału przedszkolnego naszej placówki rozpoczęły naukę w nowej sali. Dzięki wsparciu finansowemu z Urzędu Gminy oraz Ministerstwa Edukacji jesteśmy bogatsi o wspaniałe meble: stoliki, krzesła, szafki i wyposażenie szatni. Mamy wiele kolorowych zabawek i pomocy dydaktycznych. Nasza edukacja wspierana jest nowoczesnym sprzętem komputerowym i drukarskim. Tablica nie jest już taką smutną na której piszemy kredą, ale wspaniałą interaktywną pomocą rozwijającą nasze talenty. W tych nowych, na miarę XXI wieku warunkach, dzieci z zerówki ochoczo i z przyjemnością spędzają czas. Z zaciekawieniem poznają nowy nieznany dotąd świat. Korzystając z tych dobrodziejstw można dostrzec radość płynącą z małych serduszek oraz dumę i uznanie dzieci, które dziękują za wszystko.

Autor publikacji: p. Elżbieta Kowalska